Velykinė rankų darbo atvirutė

Su šventomis Velykomis!Pripažinkim, šiais laikais dauguma sveikinimų keliauja el.paštu arba sms žinutėmis. Nes taip greičiau, pigiau, patogiau. Nes elektroninėmis susisiekimo priemonėmis naudojasi visi. Eeee, ne, ne visi! Kompiuterio ir mobilaus telefono neturi mano vaikų prosenelė. Jai visomis progomis atvirutes siunčiame paprastu paštu. Dažniausiai atvirutes prosenelei perkame ir tai, turiu pasakyti, labai smagu. Atvirutės rinkimosi procesas toks malonus todėl, kad iš tiesų labai retai tai darome (juk seniau draugams ir giminėms atvirutes prieš kiekvieną šventę pirkdavome glėbiais). Bet šiemet tą malonumą visgi nusprendėme pakeisti kitu, ne mažiau smagiu. Šiemet atvirutę prosenelei gaminome patys. Tereikėjo spalvoto puskiečio popieriaus lapo, poros žurnalų (labai tiko priešvelykiniai parduotuvių katalogai) ir kelių lipdukų. Greita, paprasta, smagu daryti, gražu pažiūrėti.

Priemonės atvirutei gamintiLabiausiai mums patinka “gaminti“ raides. Tokį būdą darbelius darydami taikome dažnai (pvz., kartą gaminome girliandą). Tereikia iš žurnalų išsikirpti raides pageidaujamam žodžiui ir užklijuoti jas ant norimo (taip pat iš žurnalų ar kur kitur išsikirpto) fono.

RaidėsRaidžių aplikavimasO pasigaminus visą žodį belieka jį ir išsikirptus paveiksliukus suklijuoti ant perlenkto popieriaus lapo. Jei norite, galima viską papuošti lipdukais ar piešiniais.

Rankų darbo velykinė atvirutėMes atskirą piešinį prosenelei įdėjome į atvirutės vidų.

Atvirutė ir piešinysKadangi atvirutė nemaža, patys pasigaminome ir didelį voką. Jį taip pat papuošėme aplikacija. Štai ir viskas!

Rankų darbo vokasNepamirškite pasveikinti Jums brangių žmonių!

A.

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Darbeliai su vaikais, Šventės ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s