Super paprastas vainikas Lietuvai kovo 11-osios proga

Vainikas LietuvaiPagaliau atėjo pavasaris! Artėjant kovo 11-jai sugalvojom su vyresnėle padaryti kokį linksmą Lietuvai skirtą darbelį. Apsistojom ties širdelių vainiku, kurį dukra šiandien jau nunešė į mokyklą klasei papuošti. Juk kas pasakė, kad negalima šventei pasipuošti iš anksto?

Jei ir Jums norisi pasigaminti tokį super paprastą vainiką arba pasisemti įkvėpimo panašiam darbeliui, štai instrukcija. Mes pirmiausia susiradome visas reikalingas medžiagas. Nuotraukoje nėra tik susegiklio “krokodilo“, bet galima vietoj jo naudoti klijus. Taip pat nėra kaspino, kurio reikės vainikui pakabinti. Tiesiog pamiršau nufotografuoti…

Reikalingos medžiagosAš visada stengiuosi panaudoti antrines žaliavas, kurios kitu atveju virstų tiesiog rūšiuojamomis šiukšlėmis. Šįkart namuose radom nemažai nuo kalėdinių dovanų užsilikusio kartono. Paėmėme lėkštę ir apibrėžėme ją ant vienos iš kartono dėžių.

Apsibrėžėm lėkštęTada apibrėžėm antrą, platesnį apskritimą ir iškirpom vainiko pagrindą.

Apskritimo brėžimasApskritimasVainiko pagrindasPaėmem kaspiną ir pasimatavom, kiek vietos jis užims ant vainiko pagrindo. Kraštus pasižymėjom pieštuku. Vėliau toje vietoje reikia neklijuoti širdelių. Kaspiną pritvirtinti galima įvairiais būdais: prisiūti, priklijuoti, prisgti spaustuku. Mes tiesiog aprišom tarsi mazgu aplink kartoninį pagrindą.

Kaspino užimama vietaTada atėjo laikas daryti širdeles. Pirmiausia pagal sausainių formelę pasigaminom kartoninį trafaretą. Sausainių formelė buvo ne visai tokios formos, kokios mums reikėjo, tai pasikoregavom pagal save. Galima trafaretą ir apskritai piešti pačiam. Ir, jei norit, tai išvis gali būti ne širdelės. 🙂 Tegu fantazija liejasi laisvai!

Sausaininė širdelėTuomet ant kartono lapų klijavome spalvotą popierių: geltoną, žalią ir raudoną. Taip iš esmės pasigaminom spalvoto kartono lapų. Bet, žinoma, galima naudoti ir tiesiog parduotuvėje parduodamą spalvotą kartoną. Iš jo bus kerpamos širdelės. Rekomenduoju būtent kartoną, kad tos širdelės paskui vėjyje nesiplaikstytų. 🙂 Ant blogosios kartono pusės dėjom trafaretą, apsipiešėm ir išsikarpėm širdeles. Jų reikės keleto, priklausomai nuo to, koks Jūsų vainiko pagrindo ir pačių širdelių dydis.

Širdelės trafaretasTiesą sakant, po pirmos pagamintos širdelės mes darėm pertrauką. Bet pagal instrukciją tai nėra būtina. 🙂

PertraukaPrisikarpius pakankamai širdelių galima pradėti jas dėlioti ant vainiko pagrindo. Patariu pirma susidėti visas, pasistumdyti, kaip gražiau atrodo, ir tik tada priklijuoti arba prisegti “krokodilu“.

Širdelių tvirtinimasKaip jau minėjau, pritvirtinus visas širdeles, viršuje turi likti vietos kaspinui pririšti.

Vainikas be kaspinoMes kasipiną ne tik užrišom, bet dar ir prisegėm, kad nejudėtų.

KaspinasKaspino viršų tiesiog surišom mazgu, kad būtų už ko pakabinti. Juk čia – super paprastas vainikas, tad viskas elementaru. 😉

MazgasViskas! Super parastas vainikas Lietuvai baigtas! Tokį gražuolį galite kabinti kur tik norit: namuose, mokykloj, darželyje…

Super paprastas vainikas LietuvaiGražių švenčių!

A.

 

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Darbeliai su vaikais, Interjeras, namai, Šventės ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s