Žiedai su gėlėmis iš loom bands gumyčių

Abu vaikai serga. Taigi, tupim namie ir tiek. Tenka prisigalvot visokių darbų ir pramogų, kad tik nebūtų nuobodu. Ir štai šiandien dukra prisiminė jau truputį primirštas loom bands gumytes (o, taip, ta manija!..:D).  Tik bėda ta, kad pinti apyrankes duktai nebeįdomu ir ji vis prašo manęs įjungti mokomųjų video Youtube. Ten rodoma, kaip pasidaryti ką nors sudėtingesnio: žvėriukų, pieštukų, gėlių ir kitokių figūrėlių. Mano dukrai labai patinka žiūrėti tuos video kartu su manim ir daryti darbelius. Tik…, tie darbeliai kiek per sudėtingi jai vienai. O visą laiką sėdėti su dukra ir juos daryti, deja, negaliu. Tačiau mano mergina puikiai prisimena, kaip pasidaryti paprastą gėlytę. Norėdama dar kažką padaryti viena, kol mama užsiėmusi darbais, ji paprašė surasti dar ką nors nesudėtingo. Radau… tas pačias gėlytes.:D Na, bet, laimei, visai netyčia aptikome idėją, kaip pasigaminti žiedą su gėlyte.

Loom bands žiedasMano mažoji “užsikabino“ visai dienai. Vieną žiedą net ir aš pagaminau.:)

Violetinis loom bands žiedasTiesą sakant, galvojau, kad viskas baigsis ties vienu dukros pagamintu žiedu. Ne! Turim jų visą dėžutę.Daug loom bands žiedųSmagu. Smagūs ne tiek patys žiedai (nors ir jie, pripažinsiu, neblogi), bet užsiėmimo pilna diena. Paklausit, ar nesijaučiu bloga mama, nebijodama kalbų apie ftalatus ir vėžį? Ne, nesijaučiu. Nežinau, ką galvočiau, jei mano vaikai iš tiesų puoštųsi tomis apyrankėmis, karoliais ir žiedais. Tačiau mes tos problemos neturim. Turim problemą įkalbėti mažąją damą kuo nors pasipuošti.:) Tie guminiai džiaugsmai mūsų namuose pagaminami, jais pasidžiaugiama truputį ir jie padedami į dėžutę arba išardomi naujiems darbeliams daryti. Na, ir nepina ta dama be atvangos. Todėl aš per daug nesijaudinu.

Tai štai, jeigu ir į Jūsų namus užsuko ligų sezonas, rekomenduojam paprastąją gėlėtųjų žiedų gamybą.:) Mūsų aptikti mokomieji video pridedami. Pirma, jei nemokate, siūlau pažiūrėti, kaip daroma gėlytė. Tiesa, šiame video taip pat siūloma pasidaryti žiedą, bet viena gumytė tikrai per daug veržia pirštą, net ir trumpai nešiojant žiedelį. Mūsų su dukra manymu, gėlytę daug paprasčiau padaryti būtent ant pynimo lentos arba “ragatkės“, negu ant šakučių, kaip siūlo viena išradinga moteriškė.

loom band ir ragatkėBet video su šakutėmis taip pat naudingas, nes ten aiškiausiai iš visų video, kuriuos mums pavyko rasti, parodyta, kaip pinti patį žiedą.

A.

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Darbeliai su vaikais, Papuošalai, aksesuarai, Vaikai ir pažymėtas , , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. derva sakė:

    Liuks dar tokiu:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s