Sonatos Galin vestuvių fotografijos paroda

sonata galinSu kuo Jums asocijuojasi vestuvės? Dideliu draugų būriu, riebiu tortu, balta pūsta suknele? O gal jaukiu artimųjų ratu, dviem žiedais ir meilės priesaika? Man vestuvės pirmiausia asocijuojasi su vestuvių fotografija. Tai toks įšaldytas, prieš akis sustojęs dviejų mylinčių žmonių vaizdas. Ir, žinote, ką? Man tas vaizdas būtinai turi būti romantiškas! Tiems, kas mane pažįsta, gal pasirodys keista, nes jau ko ko, bet romantikos tai aš nemėgstu.:) Na, bent jau tos, saldžios, būtinai su bordinių rožių glėbiu ir žvakėmis vonios kambaryje. Bet kai kalbama apie nuotraukas, tada visai kas kita! Ir mano mėgstamiausia, mylimiausia fotografė Sonata Galin kuria kaip tik tokias nuotraukas: šiltai ir mielai romantiškas, švelnių pastelinių spalvų. Tik taip įsivaizduoju vestuvių fotografiją! Todėl šią saulėtai romantišką (beveik žiemos) dieną gimė būtent šis blog’o įrašas – kvietimas.

Kviečiu Jus apsilankyti Sonata G photography darbų parodoje, kuri jau vyksta charizmatiškoje “Thierry“ kepykloje, Užupio g.19, Vilniuje. Būtent čia galėsite “gyvai“ pamatyti Sonatos nuotraukų bei tuo pačiu paskanauti prancūziškų gardėsių, susitikti su draugais ir paplepėti prie kavos ar arbatos puodelio. Laukiami visi: ir tie, kam aktuali vestuvių fotografija bei idealaus fotografo paieškos, ir tie, kas nori tiesiog pasigrožėti. Patikėkit manim, grožėtis yra kuo!

A.

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Fotografija, Renginiai ir pažymėtas , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. Dovilė sakė:

    O iki kada veiks ši vestuvinių nuotraukų paroda? Tikiuosi, dar nesusivėlinau, nes vestuvinės fotografijos visuomet nuteikia itin romantiškai ir jaukiai, o jei dar tokioje malonioje aplinkoje su puodeliu arbatos, gardėsiu ir puikia kompanija:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s