Mūsų augintiniai

Mūsų augintiniaiŠiandienos idėja Jums – augintiniai ant palangės. Kas sakė, kad augalai – tai ne augintiniai?:D Mūsų namuose viskas prasidėjo nuo čiobrelių. Pavasario pradžioje parduotuvėje pirktas sėklas pasėjome dovanų popieriumi dekoruotame tepamo šokolado indelyje. Taip daug įdomiau nei sėti ar sodinti specialiuose pirktiniuose plastikiniuose vazonėliuose. Dar smagu iš iešmelio, sėklų pakuotės ir lipdukų pasigaminti informacinę vėliavėlę. Nepamirškite pradurti skylių “vazono“ apačioje!

ČiobreliaiAugintinis Nr.2 buvo vatoje stiklainyje auginamas svogūnas. Vargšas pamirštas praleido visą žiemą šaldytuve ir ten (!) ėmė leisti šaknis. Buvo aišku, kad jis turi būti skubiai patupdytas vaton. Vaikystę prisiminus, taip sakant.:)

Na, o Nr.3 buvo mūsų gražuolės… spėkit, kas!

GražuolėsObelys! Turbūt pastebėjot, kad kai kurių obuolių sėklytės pradeda kišti “uodegytes“ dar būdamos obuoliuose. Tokia sėklytes mes išsirenkame ir, kaip ir svogūną, pamerkiame į drėgną vatą. Deja, jų išgyvenimo procentas labai mažas. Dauguma paaugina “uodegytes“ ir supūna. Taigi, sėklų galite “užsimerkti“ daug. Obelų miško tikrai nebus. Nesupuvusius daigus sodiname žemėn, bet ir iš jų retas kuris išgyvena. Taigi, jei turit vieną obelį, sveikinam, Jums pasisekė. Obelytes mes auginame vienkartinėse stiklinėse prabadytu dugnu ir svajojame vieną dieną savo obelis pasodinti kaime.

Obelys

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Interjeras, namai, Šis bei tas ir pažymėtas , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s