Dangiškas muilas žemiškiems kūnams

Dangiškieji migdolai

Kadaise L&A Idėjos laimėjo muilo.:) Ne šiaip sau muilo, o dangiško! Jį ir dar daug kitų grožiui beigi sveikatai skirtų produktų gamina dangiškųjų migdolų komanda, internete gyvenanti adresu almonds.lt. Ten viskas rankų darbo, viskas gražu ir visko norisi. O išbandžiusieji sako, kad ir kokybė neelinė. Gaila, žinoma, bet visko nesam išbandę. Neslepiam, norėtųsi… Ir Auksaplaukės kaukės plaukams norėtųsi, ir muilo “Naktelė“, ir “Trijų šokoladų“… Net gaila pasidaro, kad neturi, žmogus, keturių rankų ar aštuonių kojų, nes tuomet tikrai galėtum greitai greitai viską išbandyti.:D Na, bet mes mėgaujamės ir lėtuoju būdu bandom laimėtą muilą “Naujoji Kastilija“.

Naujoji Kastilija

Iš pradžių kiek keistas pasirodė jo kvapas. Jis ne iš tų prisaldintų, kurie iškart patinka, o ilgainiui pasidaro koktūs. Jis toks “prigesintas“, natūralesnis. Žodžiu, kvepia ne dirbtiniais kvapais, o tuo, iš ko yra pagamintas. O pagamintas jis iš saponifikuotių alyvuogių ir kokosų aliejų, kanangų, verbenos, rožmedžių ir vanilės eterinių aliejų beigi medetkų ir ramunėlių žiedlapių.

Muilo viršus

Antra, kas “užkabino“, buvo neįtikėtinas muilo švelnumas. Sudrėkinus šį muilą jis tampa toks… na, sunku nusakyti… Riebus? Lyg ir taip, bet be nemalonaus riebalų jausmo. Slidžiai-švelniai-šlapias? Kažkas tokio. Lyg muilą sumaišytum su kremu.

Šlapias

Pabandžius net nekilo mintis, kad negalėtume juo prausti naujagimio. Taigi, ir prausiame. Užpakaliukas laimingas ir linksmutis.:D

Rankų darbo muilas

Dėkojame dangiškųjų migdolų komandai ir linkime sėkmės. Tik nesam tikri, ar labai jau tie mūsų palinkėjimai reikalingi, nes, verdant tokį neeilinį muilą, turi sektis ir be linkėjimų.:) Labai labai norim išbandyti tą kaukę, kad plaukai būtų kaip Auksaplaukės. Ir labai labai siūlom visiems pagalvoti ne tik apie save, bet ir, artėjant Motinos dienai, apie savo mamas. Joms migdolai turi šį tą ypatingo.

Beje, žemiški yra ne tik žmonių kūnai. Šį tą migdolai turi ir Jūsų augintiniams! Štai taip!

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Sveikata, Šis bei tas ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s