Namudinis sniego gaublys arba ką dar gali “slojikas“

Sniego gaublys

Ar ir Jūs turite namie prikaupę krūvas nereikalingų stiklainių? Lyg ir išmesti gaila, bet ir uogienių iki kito sezono nebevirsime… Visai neseniai radome prasmingą žieminį būdą panaudoti stiklainius. O štai viename smagiame tinklaraštyje aptikome ir dar vieną. Tiesiog negalėjome nepabandyti patys pasigaminti sniego gaublį! Ir dar prieš Kalėdas!

Pirmiausia, kaip visada, susirinkome visas reikalingas priemones. O reikėjo švarių užsukamų stiklainių (nors atrodo priešingai, geriau patys paprasčiausi, be jokių įlinkimų ir neįmantrių formų, taip geriausiai matyti tai, kas viduje), karštų klijų pistoleto, kaspino, blizgučių ir visokio šlamštelio: dirbtinių eglučių šakelių, “Kinderio“ ar kitų smulkių žaisliukų, karoliukų, gintarėlių, akmenukų, kriauklų ir pan. Svarbu, kad tiems daiktams tikrai nieko neatsitiktų vandenyje. Visai neblogai būtų prieš pradedant darbą pamerkti juos kuriam laikui į vandenį. Tuomet ir pasimatys, ar nesilupa dažai, daiktai neskilinėja ir pan. Mums tiesiog ištirpo iš pažiūros plastmasinės uogelės, taip pat, kaip vėliau pasirodė, atsiklijavo stikliniai burbuliukai (žodžiu, stiklas “nelaiko“).

Ant dangtelių suformavome kompozicijas. Kas rimtesnes, o kas žaislines. Jas klijavome karštų klijų pistoletu.

IMG_6596 IMG_6595 IMG_6611 Kompozicija IMG_6620

Tuomet atėjo laikas katorgiškam darbui tik todėl, kad savaitgalį negavome nusipirkti birių blizgučių. Teko įkinkyti vaikus ir įsikinkyti pačioms karpyti eglutės girliandas. Bet jei pasirūpinsite iš anksto ir užbėgsite į rankdarbių ar kanceliarinių prekių parduotuvę, gali ir netekti šitaip vargti.:) Bet kokiu atveju, tiesiog reikia smulkaus blizgaus “sniegelio“.

KarpomBlizgučiai

Taip pat panaudojome pasibaigusio galiojimo kosmetinius blizgučius ir kelias blizgančias figūrėles (žvaigždutes, gėlytes ir kt.)

Kosmetiniai blizgučiai

Stiklainius pripylėme vandens beveik iki pat viršaus (geriau įpilti per mažai ir paskui papildyti, nei įpilti per daug ir, dedant kompoziciją vidun, apsilaistyti blizgiu vandeniu) ir subėrėme ten visą blizgumą.

IMG_6604 Blizgučiai vandenyje

Ieškodami informacijos apie namudinius sniego gaublius galite aptikti patarimų į vandenį įpilti glicerino ar kūdikių aliejaus. Mes to nedarėme, bet blizgučiai vis tiek puikiai sukasi, gražiai plaukioja. Žodžiu, kartais galima ir nepersistengti.:)

Savo kompozicijas merkėme į vandenį ir stipriai užsukome dangtelius.

Kompozicijos merkimas vandeninIMG_6622 IMG_6649

Ant “rimtų“ gaublių dangtelių užrišome kaspinus. Ant vaikų gaublių nerišome, nes tie gaubliai nuolat kratomi ir purtomi.:) Kaspinas tik maišytų. Na, o jei Jūsų gaublys ramiai pūpsos ant lentynos ar palangės (labai gražu, kai jį perskrodžia dienos šviesa), tikrai galite jį papuošti ištaigingu kaspinu. Baigta! Ir laaabai gražu.;)

Vaikų sniego gaubliai

Sniego gaublys

Beje, primename, kad vis dar galite laimėti pasirinktus auskarus!

 

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Darbeliai su vaikais, Interjeras, namai, Šventės ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: Valentino girlianda | L&A Idėjos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s