Advento žibintas

Žibintas Ir vėl turime būti dėkingi darželio auklėtojoms.:) Šįkart už prašymą advento vakaronei pasigaminti su vaikais žibintus. Kibome į darbą. Kadangi žibintą gaminome tik vakarais, viskas užtruko tris dienas. Šiaip galima pasigaminti ir per dieną. Iš tiesų viskas greita ir paprasta, bet yra pora pertraukų, kai reikia leisti žibintui išdžiūti.

Pirmiausia susirinkome visas reikalingas priemones. L&A Idėjos kaip visuomet stengėsi apsieiti su tuo, kas yra namie po ranka.:) Nedidelį stiklainį “dekupavome“: apklijavome plono dovanų vyniojimo popieriaus juostelėmis (tiktų ir tampomas popierius ar servetėlės). Naudojome vandeniu skiestus PVA klijus. Apklijavus pusę žibinto kaip tik reikėjo padaryti pertrauką. Kitą pusę buvo galima klijuoti tik išdžiūvus pirmajai.

Dekupažas

Antra pertrauka buvo baigus klijuoti visą stiklainį. Tuomet susiradome kažkada “Maximoje“ pirktų blizgučių vaikų darbeliams. Bet vietoj blizgučių galima naudoti ir lipdukus ar iš dovanų popieriaus, žurnalo ar kt. iškirptus piešinėlius.

Blizgučiai

Išsirinkome blizgučius, kuriais ketinome apklijuoti žibintą. Klijavome karštų klijų pistoletu. Bet, žinoma, klijus pasirinksite pagal aplikacijų faktūrą. Gali užtekti ir tų pačių PVA.

Širdelės

Žibinto šonų puošybai naudojome ant siūlo suvertus blizgučius. Taip pat galima naudoti ir karoliukus.

Lapai

Atėjus laikui pritvirtinti rankeną, supratome, kad namie neturime aliuminio vielos. Iš jos būtų galima padaryti rankenėlę, vielą apsukant apie stiklainio viršų ir išlankstant rankeną. Tačiau mums reikėjo suktis kažkaip kitaip. Jei rankeną gamintume tik iš medžiagos juostelės, būtu nesaugu, nes ji galėtų įkristi į žibinto vidų, ten degant žvakei. Laimei, radome nėrinių juostelę ir galiuką kabelio (jį naudojome ir rudeninio vainiko gamybai). Vieną juostelės dalį susiuvome ir taip pavertėme būsimu “sijonėliu“ žinbinto viršui.

Sijonėlis

Prie jo keturiose vietose iš blogosios pusės prisiuvome ant siūlo suvertus blizgius lapelius.

lapeliai

Kitą juostelės dalį sutvirtinome per ją pervertu kabeliu. Taip gavome rankeną, kurią karštų klijų pistoletu priklijavome prie žibinto.

Rankena

Per “sijonėlio“ viršų pervėrėme baltą siūlą, uždėjome “sijonėlį“ ant žibinto viršaus taip, kad paslėptume rankenos tvirtinimą. Baltą siūlą sutraukėme, kad “sijonėlis“ pasigarbiniuotų, dar šiek tiek sutvirtinome viską klijais. Voila!

Žibintas baigtas

Kad būtų saugiau, žvakutę prie žibinto dugno taip pat priklijavome.

Žvakė

Tačiau, jei neketinate lakstyti su tuo žibintu:), žvakės klijuoti nereikia. Na, mūsų atveju reikėjo, nes tylią tylią snieguotą naktį maži nykštukai lakstė su uždegtais žibintais po darželio teritoriją ir apžiūrinėjo kiekvieną apsnigtą eglę.

Nykštukai snieguotą naktį

Gražių, jaukių Jums vakarų!

A iš L&A

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Darbeliai su vaikais, Interjeras, namai, Šventės ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s