Kalėdinis gerumas Giriui

Girius

Gyvena Lietuvoje toks linksmas berniukas Girius. Jis turi nuostabią mamą, mylintį tėtį ir šaunų broliuką. Žodžiu, viskas gražu kaip iš pasakos. Tik… Girius serga. Jis gimė su limfangioma – veninių kraujagyslių malformacija. Liga nepagydoma, tačiau vaikui vis tiek galima padėti. Tam, kad jo būklė gerėtų, reikia vaisto Picibanilio (OK-432). Nors ir labai sudėtinga, bet šį vaistą įmanoma atisiųsti iš Japonijos. Tai sudėtinga ne tik todėl, kad vaistui gabenti reikalingas specialus konteineris, kuris palaiko tam tikrą temperatūrą ir slėgį. Tai griežtos apskaitos vaistas ir Europon privatus asmuo jo atsivežti negali. Laimei, bent jau paties vaisto pirkimo kainą kompensuoja jį sukūrusio gydytojo S. Ogitos fondas. Bet visa sudėtinga gabenimo procedūra vaisto laukiančiai šeimai atsieina labai brangiai. Berniukui taip pat reikalinga rankytės operaciją. Vaiką konsultuoti ir galbūt net atlikti operaciją galėtų gydytojai iš JAV. Tam taip pat reikia pinigų. Bet argi kokybiškas vaiko gyvenimas nevertas visų pasaulio pinigų?

Artėjant šiųmetėms Kalėdoms visi turime progą padovanoti dar didesnį gyvenimo džiaugsmą Giriui ir jo šeimai. Nuoširdžiai kviečiame prisidėti prie Išsipildymo akcijos 2012 aukojant telefonu (skambinant arba rašant SMS): 1890 – 2 Lt auka, 1891 – 5 Lt auka, 1892 – 10 Lt auka, taip par portale aukok.lt, kur aukos dydis neribojamas. Taip padėsite ne tik Giriui, bet ir kitiems pagalbos laukiantiems vaikams. Na, o jeigu norite paaukoti būtent Giriukui, pinigus galite pervesti į jo vardu atidarytą sąskaitą:

GIRIUS GRESEVIČIUS
LT037300010133753593
Swedbankas; mokėjimo paskirtis – parama gydymui.

Reportažą apie Girių galite pasižiūrėti čia, plačiau paskaityti čia.

Beje, šeimai galite padėti ir pamalonindami save (turime galvoje, pamalonindami dar daugiau nei vien gaudami pasitenkinimo jausmą, kad kažkam padėjote). Jūs galite įsigyti Giriaus mamos Kristinos gaminamų Dangiškųjų migdolų – natūralių muilų ir kitų vonios gėrybių. Ne paslaptis, kad jos būtųi ir puikios Kalėdų dovanos Jūsų artimiesiems. Tereikia apsilankyti puslapyje Almonds.lt ir užsisakyti.

Kviečiame būti gerais!

P.S. Giriaus mama sukūrė profilį FB. Jame bus galima sekti, kaip Giriukui sekasi kovoti.

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Sveikata, Vaikai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s