Kodėl nepapuošus telefono? Mielas niekutis sau arba puiki dovanos idėja

Nežinome kodėl, bet būtent dienoms vis niūrėjant norisi apsisupti mielais niekučiais. Turbūt niekada jie nebūna tokie patrauklūs ir geidžiami kaip šiokiu metu. Vieni iš tokių L&A idėjas itin violiojančių niekučių – Lietuvoje, be abejo, žinomi, bet nelabai populiarūs pakabukai  mobiliems telefonams. Dar prieš dešimt metų akį jie patraukė Azijoje ir nuo tuomet visada jais puošiame savo telefonus. Pripratinom ir kai kuriuos draugus bei gimines.:-) Daug kas iš pradžių manė, kad tai labai vaikiška ar paaugliška, bet kai pamatė, kokie rimti, subtilūs ir elegantiški gali būti tie pakabukai, pakeitė nuomonę. Jie gali būti labai moteriški, arba labai… vyriški, tinkami brandiems žmonėms. Tiesa, tik jų pavadinimas mūsų draugijoje nelabai brandus – kavajaskės (nuo japoniško žodžio “kawaii“ – mielas, žavus):-D, bet tikrai nebūtina juos taip vadinti.:-)

Daug kas prisiekinėja, kad ant jų naujo išmaniojo telefono specialios skylutės tokiam aksesuarui pakabinti tiesiog nėra. Visgi gerai paieškojus skylutė nerandama tik labai nedaugelyje telefonų.

Šie aksesuarai telefonams – ne tik mielas niekutis sau, bet ir nebrangi bei neįpareigojanti dovana draugams ir pažįstamiems. Artėja Kalėdos, norisi apdovanoti kone visus pažįstamus. Deja, dažnai smaugia ne tik biudžetas, bet ir nenoras priversti dovanos gavėją pasijusti nepatogiai, nes šis nieko neturi Jums. Tokiose situacijose tikrai tinka dovanoti rankų darbo atvirutes, pačių keptus imbierinius sausainius arba… pakabukus telefonams. L&A idėjos daug jų prigamino ir daug išdalino. Jei šiemet ieškote draugams dovanų kažko originalesnio nei sausainiai ir naudingesnio nei atvirutės, susisiekite su L&A idėjomis komentuodami, FB ar el.paštu. Su džiaugsmu ir meile pagaminsime ir po vieną, ir urmu.:-)

Nuotraukos: Sonata G photography

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Papuošalai, aksesuarai ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s