Rudeninis lapų vainikas

Gal dar pamenate, kaip Kalėdinį vainiką keitėme pavasarine durų puošmena. Vasarą tiesiog apsileidome (o gal reikėtų sakyti, atostogavome?) ir palikome “duris kaip duris“:), nepuoštas. Gali taip būti, kad ir rudeniui atėjus būtume apsileidę, bet čia turime padėkoti darželio auklėtojoms, kurios paprašė pirmadienį atnešti darbelį iš gamtinių medžiagų. Kibom į darbus ir pagaminom net du daiktus. Vieną, iš jų, klevo lapų vainiką, pristatome Jums šiame įraše. Kitą, karūną, parodysime jau netrukus.

Turime įspėti, kad pasigaminti vainiką nėra taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti. Tiesiog lapai nelabai klauso. Praktinis patarimas: dirbkite ne su sudžiūvusiais, o su ką tik surinktais lapais. Tai ypač aktualu apvyniojant vainiką juosta. Jei lapai bus išdžiovinti, jie tiesiog trupės. Jei visgi susitarsite su lapais, kad jie Jūsų klausytų, visa kita pakankamai paprasta.

Pirmiausia, žinoma, Jums reikės daaaaug lapų. Mes rinkomės klevo, nes ir spalvos gražios, ir patys lapai pakankamai dideli, ir koteliai ilgi, bet šiaip lapų pasirinkimas – Jūsų skonio reikalas. Galite netgi bandyti maišyti įvairių medžių lapus.

Dabar Jums reikia susirasti vielos, nereikalingo kabelio, vytelių, porolono ar dar ko nors, iš ko ketinate padaryti vainiko lanką. Mes tiesiog supynėme nereikalingus vielos gabalus.

Kad lapų svoris neištemptų vainiko, apvyniojome karkasą lipnia juosta.

Vyniojome keletą kartų.

Tada lapus tvirtinome prie karkaso. Vienus lipnia juostele, kitus siūlu, kaip tik pavyko.

Kadangi, kaip minėjome, darbas ne iš pačių paprastųjų, tai mama lapus tvirtino, o mažoji tik rinko, kurie gražesni.:)

Pritvirinus paskutinį lapų kuokštelį, vainikas atrodė kaip beformis lapų kleckas. Bet neapsigaukite, darbas jau beveik baigtas!

Belieka apvynioti vainiką Jums patinkančia juosta. Kad viskas tvirčiau laikytųsi, kitoje pusėje juostą galite prisegti prie lapų sąsagėlėmis. Turime prisipažinti, kad juostos vyniojimas ant tokio lapų kukulio – taip pat ne pats paprasčiausias dalykas. Todėl tikrai rekomenduojame tai daryti, kol lapai dar drėgni ir lankstūs.

Štai rudeninis lapų vainikas ir baigtas! Jį galima kabinti ant durų arba naudoti kaip stalo puošmeną (pavyzdžiui, į vidurį pridėjus žvakių). Gražaus rudens!

P.S. Būtų smagu, jei pasidalintumėte savo vainikų nuotraukomis. Atsiųskite jų el.paštu laidejos@gmail.com.

A iš L&A

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Darbeliai su vaikais, Interjeras, namai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: Lapų karūna | L&A Idėjos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s