Fotografijų apie Indiją konkursas (dalinamės informacija)

Gal neseniai buvote Indijoje ir turite puikių fotografijų? O gal užfiksavote ką nors, susijusio su Indija, čia, Lietuvoje? Nuotraukomis jau pasidžiaugėte patys, pasidžiaugė šeimos nariai, draugai ir pažįstami. Pats laikas parodyti jas pasauliui!

Lietuvos – Indijos forumas organizuoja pirmąjį Lietuvoje mėgėjų fotografijų konkursą „Indijos atspindžiai“.

Konkursas skiriamas Lietuvos – Indijos diplomatinių santykių užmezgimo 20-mečio ir Lietuvos – Indijos forumo dvejų metų įsteigimo sukaktims paminėti.

Konkursu siekiama paskatinti visuomenės domėjimąsi Indija, atskleisti, jog iš pirmo žvilgsnio atrodanti kaip tolimas regionas, Indija gali būti ne tik labai įvairialypė, bet kartu ir labai artima kiekvienam iš mūsų. Konkurso idėja – pažvelgti į Indiją iš kuo įvairesnių perspektyvų, pamėginti suprasti ne tik mūsų pačių vidines simpatijas šiai šaliai, bet ir Rytų – Vakarų dialogo fenomeną. Nuotraukos gali būti fotografuotos ir Indijoje, ir Lietuvoje (jeigu jose atspindėtos su Indija susijusios idėjos).

Konkurso nuostatai:  

–          Konkurso dalyvių amžius neribojamas. Fotografai profesionalai, ar turintys meno kūrėjo statusą, konkurse dalyvauti negali.

–          Kiekvienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 10 spalvotų arba nespalvotų fotografijų, darytų Indijoje arba Lietuvoje. Darbai turi atspindėti idėją, ką Indija reiškia fotografijos autoriui, todėl prie nuotraukos būtina pridėti komentarą: „Indija – tai…“. Pateikiant kūrinį, prašome nurodyti savo vardą, pavardę, kūrinio sukūrimo metus bei vietovę, kurioje buvo padaryta fotografija. Taip pat prašome nurodyti elektroninį bei pašto adresą ir telefoną, kuriais būtų galima susisiekti.

–          Darbas turi būti pakankamos techninės kokybės, jog kokybiškai žiūrėtųsi atspausdintas A4 ir A3 dydžiu: apie 1000 taškų, 100dpi, JPG formatu.

–          Dalyviai, pateikdami kūrinius, prisiima atsakomybę, jog jie yra šių kūrinių autoriai. Autoriai sutinka, kad darbai būtų eksponuojami.

Darbų atranka ir vertinimas:

–        Konkurso pradžia – 2012 m. gegužės 15 d., fotografijos priimamos iki 2012 m. rugpjūčio 15 d. (Indijos Nepriklausomybės dienos).

–        Konkursui pateiktas fotografijas vertins Lietuvos – Indijos forumo sudaryta komisija, kuri atsižvelgs ne tik į darbo originalumą ir meniškumą, bet ir į nuotraukos idėją.

–        Komisija išrinks 20 geriausių fotografijų, kurios 2012 m. rudenį bus eksponuojamos specialiai tam skirtoje nuotraukų parodoje „Indijos atspindžiai“ Vilniuje. Penkiems originaliausiems darbų autoriams bus įteikti atminimo prizai. Apie organizuojamos parodos vietą ir datą kiekvieną dalyvį informuosime asmeniškai.

–        Geros kokybės nuotraukų laukiame iki š.m. rugpjūčio 15 d. el. paštu: indijafoto@yahoo.com

Linkime sėkmės dalyvaujantiems!

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Fotografija, Kelionės, Konkursas ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: Indija mano spintoje | L&A Idėjos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s