Laimėk aksesuarą! Dovanojame aka giveaway

Pripažinkim, mielas skaitytojau, dar nesame gerai pažįstami. Yra didelė tikimybė, kad nesi net matęs L&A idėjų gaminamų auskarų ar pakabukų telefonui. Norėdamos artimiau susipažinti siūlome ne tik pamatyti mūsų gaminius adresu http://www.facebook.com/liraidejos, net tik juos paliesti, bet ir tapti jų savininku ar savininke. Na, taip, pripažįstam, dauguma tų gaminių labiau tinkami moterims, nei vyrams, bet gal Jūsų žmona, mylimoji, mama, sesuo ar tiesiog draugė apsidžiaugtų miela dovana?

Mūsų siūlomo žaidimo taisyklės tikrai paprastos. Pirmiausia Jums reikia tapti mūsų draugu FB, jei dar juo nesate, ir paspausti “Patinka“ po bet kurių auskarų ar telefono pakabuko nuotrauka atskirame, specialiai šiam žaidimui sukurtame albume (http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.120449671414173.16360.100003474227162&type=3). Tokiu būdu išrinksime dovanotiną gaminį (žinoma, tai bus tas, kuris surinks daugiausiai “Like“). Siūlome “patinkinti“ ne tik pačiam, bet ir pakviesti draugus tai padaryti. Nes kuo daugiau žmonių pareikš, kad jiems patinka būtent tas daiktas, kuris patinka ir Jums, tuo daugiau šansų, kad dovanojamas bus būtent Jums patikęs aksesuaras. Paskutinė šio žaidimo etapo diena – kovo 9 d. Būtent kovo devintąją šiame blog’e ir FB paskelbsime, kuris gaminys išrinktas gražiausiu. Kad laimėtumėte, Jums reikės vis dar:) būti mūsų draugu FB ir pakomentuoti naująjį įrašą šiame blog’e. Parašykite bet ką, tik nedėkite nuorodų ir neburnokite.:) Laimėtoją išrinksime atsitiktiniu būdu su http://www.random.org/ pagalba.

Sėkmės!

Reklama

LA idėjos

Dvi čiolės, penki karoliukai ir 100 kvadratų.
Įrašas paskelbtas temoje Dovanojame aka giveaway, Konkursas, Papuošalai, aksesuarai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s